12 грудня 2023 року відбулося засідання методичної ради коледжу. З порядком денним присутніх ознайомила методистка коледжу Наталія Кепенач.

Про підсумки навчання випускних групи відділення бухгалтерських і туристичних дисциплін виступила завідувачка відділення Наталія Павлишинець. Вона зазначила що є дві випускні групи спеціальності 242 Туризм, які в зимовий період часу завершують навчання.
Всі студенти в повному обсязі виконали навчальний план, успішно захистили курсову роботу, склали екзамени та диференційовані заліки.
Доповідачка наголосила про складання державних іспитів, що очікують студентів у січні, згідно складеного розкладу.

Про планування та проведення заходів щодо ефективної підготовки до НМТ виступили викладачі загальноосвітніх дисциплін Зореслава Маргітич та Мар’яна Попович.

Доповідачі у своєму виступі наголосили про важливість ЗНО у вигляді національного мультимедійного тесту, що при успішному проходженні надасть можливість вступу до вищого навчального закладу.
Підготовка студентів до тесту здійснюється протягом навчального року на різних етапах занять, орієнтуючи їх на виконання завдань, які найчастіше зустрічаються в сертифікаційних роботах НМТ.
Завідувачі навчально-методичним кабінетом