Згідно графіку відбулося чергове засідання методичної ради коледжу. На порядок денний винесено наступні питання:
- Про організацію роботи наставників з молодими педагогами
Мар’яна ГУЛЕНКО
- Звіт атестаційної комісії коледжу про проведення атестації педагогічних працівників у 2024 році
Наталія КЕПЕНАЧ
З першим питанням виступила завідувачка відділення «Ветеринарна медицина» Мар’яна Гуленко, яка розповіла присутнім про організацію роботи наставників з молодими педагогами. Вона наголосила, що формування та становлення молодого спеціаліста відбувається протягом перших років педагогічної діяльності. Тому важливо, щоб його наставником був колега, який уміє поліпшити і підтримати позитивне в роботі молодого викладача, допомогти знайти правильне рішення в будь-яких складних ситуаціях, повірити у свої сили, передати досвід, зробити його надбанням свого підопічного. Стосунки «наставник – молодий педагог» – це зазвичай стосунки довіри, доброзичливості, щирості, взаємоповаги.