Учасники засідання Діана КАСИНЕЦЬ, Каміла ЧОРІ, Вікторія АЛМАШІЙ, Ольга МИГОВИЧ, Юрій СТЕГУРА презентували свої здобутки за навчальний рік. А їх чимало. Це проведені відкриті заняття, позакласні заходи, участь у семінарах, конференціях, профорієнтаційній роботі, друк у фахових журналах, організація і проведення виїзних занять, екскурсій на підприємства області.
Маємо чим пишатися. Тож працюємо далі в такому ж напрямку.
Підводячи підсумки, поставлено певні цілі та плани на наступний навчальний рік. З вірою у краще майбутнє - рухаємось далі.
Наталія КЕПЕНАЧ,
Тетяна ДЗЯМКО
завідувачі навчально-методичним кабінетом