Досягнення і плани на майбутнє

        
6 червня 2024 р. відбулося підсумкове засідання Школи педагогічної майстерності за 2023-2024 н. р. Метою функціонування якої є:
  • допомога молодим фахівцям у їхньому професійному становленні, розв'язанні конкретних проблем методики викладання дисципліни;
  • сприяння розвитку їх творчого та професійного потенціалу;
  • ознайомлення із сучасними методами і технологіями навчання, перспективним педагогічним досвідом, психолого-педагогічними особливостями роботи з обдарованими студентами та дітьми з особливими потребами;
  • формування спрямованості особистості молодого педагога на безперервне професійно-педагогічне самовдосконалення і, на цій основі, вироблення власного педагогічного стилю роботи.
Image
Image
Image
Учасники засідання Діана КАСИНЕЦЬ, Каміла ЧОРІ, Вікторія АЛМАШІЙ, Ольга МИГОВИЧ, Юрій СТЕГУРА презентували свої здобутки за навчальний рік. А їх чимало. Це  проведені відкриті заняття, позакласні заходи, участь у семінарах, конференціях, профорієнтаційній роботі, друк у фахових журналах, організація і проведення виїзних занять, екскурсій на підприємства області.
Маємо чим пишатися. Тож працюємо далі в такому ж напрямку.
Підводячи підсумки, поставлено певні цілі та плани на наступний навчальний рік. З вірою у краще майбутнє - рухаємось далі.
 

Наталія КЕПЕНАЧ,
Тетяна ДЗЯМКО
завідувачі навчально-методичним кабінетом