6 червня 2024 р. відбулося підсумкове засідання Школи педагогічної майстерності за 2023-2024 н. р. Метою функціонування якої є:
- допомога молодим фахівцям у їхньому професійному становленні, розв'язанні конкретних проблем методики викладання дисципліни;
- сприяння розвитку їх творчого та професійного потенціалу;
- ознайомлення із сучасними методами і технологіями навчання, перспективним педагогічним досвідом, психолого-педагогічними особливостями роботи з обдарованими студентами та дітьми з особливими потребами;
- формування спрямованості особистості молодого педагога на безперервне професійно-педагогічне самовдосконалення і, на цій основі, вироблення власного педагогічного стилю роботи.



Учасники засідання Діана КАСИНЕЦЬ, Каміла ЧОРІ, Вікторія АЛМАШІЙ, Ольга МИГОВИЧ, Юрій СТЕГУРА презентували свої здобутки за навчальний рік. А їх чимало. Це проведені відкриті заняття, позакласні заходи, участь у семінарах, конференціях, профорієнтаційній роботі, друк у фахових журналах, організація і проведення виїзних занять, екскурсій на підприємства області.
Маємо чим пишатися. Тож працюємо далі в такому ж напрямку.
Маємо чим пишатися. Тож працюємо далі в такому ж напрямку.
Підводячи підсумки, поставлено певні цілі та плани на наступний навчальний рік. З вірою у краще майбутнє - рухаємось далі.
Наталія КЕПЕНАЧ,
Тетяна ДЗЯМКО
завідувачі навчально-методичним кабінетом