16 грудня 2025 р. відбулося чергове засідання методичної ради коледжу.

Розпочав засідання заступник директора з навчальної роботи Ігор ГРУБІНКА, який підвів підсумки роботи колективу за останній місяць, окреслив план роботи, а також нагадав членам методичної ради про завершення навчального семестру та підготовку до літньої екзаменаційної сесії. Також було наголошено на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед студентів щодо принципів академічної доброчесності. Адже основна вимога до написання курсових та дипломних проектів є їх перевірка на плагіат. Він зазначив, що використання системи перевірки на плагіат є обов’язковим для всіх робіт, мінімальний відсоток унікальності роботи має відповідати встановленим нормам, а у разі виявлення плагіату студент зобов’язаний доопрацювати роботу в межах встановленого терміну.






Голови циклових комісій (Ярослава РОСУЛ, Катерина ДОЛЖЕНКО, Магдалина АПШАЙ, Наталія ДОКТОР, Зореслава МАРГІТИЧ, Аліса ЧОРІ) поінформували про результативність роботи циклових комісій протягом 2024-2025 н.р. Основний акцент був зроблений на методичній, виховній, позаудиторній та профорієнтаційній роботі. Вони також закцентували увагу на головних завданнях роботи циклових комісій протягом травня-червня. Це проведення конференцій, тематичних виховних годин, гостьових лекцій, залучення студентів до профорієнтаційної роботи тощо.
