ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

У коледжі відбулося чергове засідання методичної ради, під час якого були розглянуті ключові питання організації та вдосконалення освітнього процесу
Image

Першим питанням порядку денного стали підсумки відбіркового етапу конкурсу «Педагогічний ОСКАР» 2026 року. Тетяна ДЗЯМКО, завідувачка навчально-методичним кабінетом, презентувала аналітичні матеріали щодо участі викладачів у конкурсі, рівня підготовки конкурсних робіт та основних тенденцій, які спостерігаються в педагогічній діяльності.

Image

Було відзначено, що цього року значно зріс рівень методичної майстерності учасників, а також збільшилася кількість інноваційних напрацювань, представлених у межах конкурсу. Члени ради обговорили сильні сторони конкурсних матеріалів та окреслили рекомендації для подальшої роботи з учасниками, які проходитимуть наступні етапи змагання.

Image

Другим пунктом порядку денного були звіти щодо реалізації плану підвищення кваліфікації викладачів у 2025 році, його представили голови циклових комісій. Було проаналізовано кількість проведених тренінгів, семінарів, вебінарів, стажувань та їхню результативність. Особливу увагу приділили питанням упровадження нових освітніх технологій та сучасних методів навчання, які викладачі опанували протягом року.

Image

Під час обговорення також були запропоновані напрями вдосконалення системи професійного розвитку педагогів на 2026 рік. Серед пріоритетів визначено: розширення співпраці з освітніми та науковими установами, удосконалення внутрішньоколеджної системи наставництва та обміну досвідом.

Image
Image

На завершення Ігор ГРУБІНКА, голова методичної ради коледжу, підсумував організаційні питання роботи циклових комісій, наголосив на підготовці до семестрової атестації та плануванні заходів на другий семестр.

Image
Засідання методичної ради завершилося ухваленням низки рішень, спрямованих на підвищення якості освітнього процесу, розвиток педагогічної творчості та професійної компетентності викладачів. Отримані рекомендації будуть враховані при подальшому плануванні роботи коледжу.
 
Тетяна ДЗЯМКО,
завідувачка навчально-методичним кабінетом