ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

У коледжі відбулося чергове засідання методичної ради, під час якого було розглянуто актуальні питання організації та якості освітнього процесу.
 
Image

Відповідно до порядку денного, першим питанням стали результати проведення відкритих занять у І семестрі 2025–2026 навчального року. З доповідями виступили голови циклових комісій, які проаналізували рівень методичної підготовки викладачів, використання сучасних педагогічних технологій, інтерактивних методів навчання та цифрових освітніх ресурсів.

Image
 
 Було відзначено, що відкриті заняття сприяли підвищенню професійної майстерності педагогічних працівників і поширенню передового педагогічного досвіду.
Image

Другим питанням порядку денного стало обговорення результатів анкетування здобувачів освіти. Практичний психолог коледжу, Діана КАСИНЕЦЬ представила узагальнені результати опитування, спрямованого на виявлення рівня задоволеності студентів освітнім середовищем, якістю викладання та психологічним кліматом у колективі. Учасники методичної ради обговорили отримані дані та визначили напрями подальшої роботи щодо вдосконалення освітнього процесу з урахуванням думки здобувачів освіти.

Image

У підсумках, голова методичної ради Ігор ГРУБІНКА зазначив, що за результатами засідання буде ухвалено відповідні рішення та надано рекомендації цикловим комісіям і педагогічним працівникам, спрямовані на підвищення якості освіти та створення комфортного освітнього середовища в коледжі.

Image

Тетяна ДЗЯМКО