Учасники наради погодили, що з 15 серпня 2022 року освітній процес розпочинається в змішаній формі для студентів І-ІV курсів усіх відділень. У разі зміни безпекової ситуації передбачається відповідна зміна графіка освітнього процесу.
Напередодні адміністрація, студентська організація, профспілки розробили проєкт Угоди, у якому запропонували прийняти вище означені рішення. Тож на розширеній нараді була нагода обмінятися думками, подискутувати і прийняти відповідальне рішення.
Активну участь в обговоренні взяли представники студентського активу, а саме: Габріелла Борта, Едуард Ференц, Аліна Станкович, Яна Лященко. Студенти обговорили питання щодо поселення в гуртожиток, оплату за проживання в ньому тощо.
Результатом дискусії стало підписання Угоди, яку своїми підписами скріпили директор Юрій Садварі та учасники заходу.