Атмосфера в нашому навчальному закладі допомагає зосередитися на навчанні, мотивує до хороших вчинків. Кожен із нас, як може, докладає зусиль, аби перемога настала якнайшвидше. Я завжди знала, що ми – сильна, могутня нація. Адже наша сила – в єдності народу. Війна нам показала, що українці – незламні.
Насамкінець хочу подякувати всім викладачам, що навчали нас цього виснажливого року, докладаючи всіх зусиль, щоб ми, студенти, змогли навчатись та здобувати фахову освіту. Кожна проведена пара, усі цікаві моменти залишаються в пам'яті студентів назавжди.
Новорічні свята вселяють надію у ці непрості часи війни. Нехай прийдешній Новий рік та Різдво Христове дарує нам здоров'я, успіхи та перемогу!
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Ніколетта Шишкіна, студентка групи ПВ-18