Молодий патріот цікаво розповідав про військові будні та умови перебування наших земляків у самому пеклі війни. За його словами, найбільш важко бачити своїх побратимів вбитими. Студенти та викладачі ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді. Гість також повідомив, що незабаром закінчиться його відпустка. Він знову відправиться захищати незалежну Україну від безжального ворога.
Ми щиро дякуємо Володимиру та всім захисникам України за їх сміливість і героїзм. Пишаємося нашою армією, чекаємо на перемогу. А вона неодмінно буде. Війна нам показала, що українці – незламний народ.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Ніколетта Шишкіна