З ініціативи студентського самоврядування гуртожитку була проведена весняна толока з озеленення та благоустрою прилеглої території. Активну участь взяли студенти I–IV курсів з гаслом «Зробимо цей світ кращим». Упорядкували клумби біля гуртожитку, висадили квіти, прибрали прилеглу територію тощо.





Залучення студентів до спільної справи є складовою частиною виховної роботи. Адже колективна праця на благо гуртожитку дозволяє виховувати у підростаючого покоління відповідальне ставлення до вирішення проблем благоустрою, шанобливе ставлення до навколишнього середовища.
Студентське самоврядування гуртожитку