День довкілля

Нині в усьому світі, а особливо — в Україні, гостро постало питання збереження природи. Напевно, ні в кого не залишилося вже сумнівів у тому, що природу потрібно берегти та любити. Адже про це ми чуємо змалечку. Ми повинні раціонально використовувати природні ресурси, не забруднювати навколишнє середовище, бути уважними до всього живого.
Гублячи природу, людина не усвідомлює, що гине сама. Адже її здоров’я і добра доля залежать від стану довкілля. Тому кожен із нас зобов’язаний завжди пам’ятати про це, повинен вміти бути вдячним.
З нагоди Дня довкілля студенти коледжу створили тематичну фотовиставку «Збережемо природу разом». Тут добре видно, в якому жахливому стані знаходиться зараз навколишнє середовище через втручання людини в природу. Варто замислитись кожному з нас над тим, чому ми знищуємо і забруднюємо довкілля?! Що залишиться після нас прийдешнім поколінням?!
Image
 
Ми закликаємо берегти природні багатства, красу та велич цього світу! Будьмо дбайливими господарями на своїй землі!
Image

Валентина Понзель,
голова Ради студентського самоврядування