
Привітав дипломованих фахівців директор коледжу, заслужений працівник ветеринарної медицини Юрій Садварі. Він побажав їм здоров’я, мирного неба і професійного розвитку. Від імені педагогічного колективу висловив щиру подяку студентам випускних груп і їхнім родинам за вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу.





Очільник коледжу вручив дипломи переможцям різних конкурсів, побажав їм творчих успіхів і процвітання. Так, диплом ІІІ ступеня ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика отримала студентка першого курсу відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін Наталія Станкович.

Дипломом переможця Обласного конкурсу виразного читання «Золоте письмено», присвяченого 70-річчю від дня народження поета Дмитра Кременя, була нагороджена студентка першого курсу відділення правознавства Ніколетта Шишкіна.












Вікторія Попович, заступник директора з виховної роботи
Валентина Понзель, голова РСС коледжу