Учням 9-го класу Ключарківської гімназії студентка ІІІ курсу агрономічного відділення Анастасія Черепаня розповіла про переваги навчання в коледжі. Серед них: можливість навчання на бюджетній основі; набуття компетентних навичок; опанування професії вже за 3-4 роки; усвідомлення правильного вибору і подальша перспектива кар’єрного зростання; можливість проходження практик на підприємствах; підготовчі курси з метою якісної підготовки до вступу; розвиток своїх творчих здібностей і талантів; студентський гуртожиток для тих, хто цього потребує тощо. Наші спеціальності завжди затребувані на ринку праці.
Із школярами Анастасія провела конструктивну розмову й відповіла на поставлені їй запитання. Зустріч була вдалою. Чекаємо на них під час вступної кампанії.
Анастасія ЧЕРЕПАНЯ,
Студентський сенат коледжу