Нещодавно наші студенти, мешканці гуртожитку №1 ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України», долучилися до відзначення 211-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка, взявши участь у V Всеукраїнському флешмобі «Ми – нащадки Кобзаря». Захід об’єднав молодь, яка продемонструвала свою повагу до видатного українського поета та його невмирущої спадщини.

Сьогодні студенти, які були учасниками флешмобу, отримали офіційні сертифікати, що засвідчують їхню активну участь у цій події. Це не лише пам’ятний документ, а й символ їхнього внеску в популяризацію української культури та спадщини Великого Кобзаря.
Вітаємо поціновувачів творчості Тараса Шевченка!
Василь ГРАБАР,
СС гуртожитку