Новий навчальний рік уже на порозі, і ми, Студентський сенат, із натхненням та повною готовністю вступаємо в 2025–2026 навчальний рік. Попереду багато викликів, нових ініціатив та можливостей, і ми впевнені, що разом зробимо цей рік продуктивним, яскравим і справді незабутнім.
Наша команда вже працює над оновленням проєктів, спрямованих на покращення студентського життя, створенням комфортного освітнього середовища. Ми плануємо нові заходи, волонтерські проєкти, культурні події та відкриті зустрічі, де кожен із студентів зможе бути почутим.
Особливу увагу цього року ми приділимо волонтерській, культурно-масовій і спортивній діяльності. Студентський сенат планує активно підтримувати благодійні ініціативи, організовувати заходи, які згуртовуватимуть студентську спільноту, та сприяти розвитку здорового способу життя через участь у спортивних заходах. Ми прагнемо, щоб кожен студент зміг знайти заняття до душі, реалізувати свої таланти та відчути себе частиною активної, небайдужої молоді.

Студентський сенат — це голос студентства. Ми завжди раді новим ідеям, ініціативам і людям, які прагнуть змін. Якщо ви хочете долучитися — ми чекаємо саме на вас.
Бажаємо всім легкого старту, цікавих відкриттів і впевненого кроку до нових звершень! Нехай над нами завжди буде мирне небо, а в серцях — віра, сила й єдність!
Вікторія ДЗЯМКО,
голова Студентського сенату
голова Студентського сенату