АКЦІЯ - МИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

Днями в нашому навчальному закладі було організоване прибирання території, закріпленої за групами.   Спільними зусиллями студенти та викладачі відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін зібралися задля спільної мети – зробити територію навколо навчального корпусу та гуртожитку місцем для духовного відпочинку як студентів, так і викладацького складу.

Image
Image

Студенти-активісти відгукнулися на пропозицію зробити виділене для цього  місце чистим. Під  час прибирання студенти вигрібали листя, підмітали подвір’я,   проводили обрізку кущів, чистили та білили вапном бордюри і дерева.  Всі працювали завзято і дружно, адже, так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю. Саме так ми можемо продемонструвати, що коледж – наш спільний дім і ми всі повинні докладати зусиль, щоб він був чистим та затишним!

Image
Image
Image

Захід став для студентів однією із чудових нагод поспілкуватися у дружній атмосфері спільної праці.

 

 

Юлія Павлишинець - голова ради студентсьго
самоврядування відділення бухгалтерських
і туримтичних дисциплін