А на той випадок, коли ти бачиш що то не твоя професія – після коледжу значно простіше змінити фах, ніж під час навчання в університеті. І матимеш дві повноцінні освіти.
Для мене позитивний момент навчання в коледжі – це те, що після закінчення навчання можна одразу працювати офіційно на підставі диплому і це дійсно круто, адже ми пам’ятаємо, що хороший працівник це не тільки працівник з хорошою освітою, а й зі стажем роботи.
Особисто я продовжила навчання за фахом після коледжу і на сьогодні я Магістр спеціальності «Туризм», продовжую своє навчання в аспірантурі але вже за іншою спеціальністю – «Історія та археологія» ( УжНУ).