Навчання в коледжі дає можливість не лише остаточно визначитися з професією, але й реалізувати себе як особистість в юні роки

Сьогодні питання освіти стоїть досить гостро, адже все змінилось і кожен хоче мати таку професію по життю яка буде подобатися, а не та «на яку вказали батьки». Навчання в коледжі – це і є та сама демо-версія твоєї долі на все життя – твого фаху. Саме тут ти повинен зрозуміти, чи ти йдеш правильним шляхом.
Для себе я обрала професію «Туризм» в коледжі і мала можливість не лише вчитися але й практикувати навички, і саме тоді я зрозуміла що хочу працювати саме в цій сфері. Лайфхак для всіх студентів – використовуйте кожну можливість практикуватися, це важливо! Під час однієї з практик я пройшла школу мережевого готелю з високими стандартами обслуговування, що дало відблиск на моєму ставленні до роботи загалом. Під час переддипломної практики – я добре зарекомендувалася і через певний час – повернулася на підприємство на посаду заступника генерального директора.
Image
А на той випадок, коли ти бачиш що то не твоя професія – після коледжу значно простіше змінити фах, ніж під час навчання в університеті. І матимеш дві повноцінні освіти.
Для мене позитивний момент навчання в коледжі – це те, що після закінчення навчання можна одразу працювати офіційно на підставі диплому і це дійсно круто, адже ми пам’ятаємо, що хороший працівник це не тільки працівник з хорошою освітою, а й зі стажем роботи.
Особисто я продовжила навчання за фахом після коледжу і на сьогодні я Магістр спеціальності «Туризм», продовжую своє навчання в аспірантурі але вже за іншою спеціальністю – «Історія та археологія» ( УжНУ).
Image

Хочу додати, що коли Вас ( студентів) залучають до громадської роботи, або до роботи в студентському самоврядуванні – не відмовляйтесь! Це чудова можливість прокачати свої навички роботи в команді, ділових поїздок та багато чого іншого.

Проведіть свої найкращі студентські роки в Мукачівському фаховому коледжі!

М.-М. С. Загуменнова

викладач туристичних дисциплін

Мукачівського фахового коледжу