Щороку навесні у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» проходить місячник «За чисте довкілля».


Студенти разом із викладачами беруть активну участь прибиранні, благоустрої та озелененні території навчального закладу. У ході даної акції було прибрано територію коледжу, побілено бордюри і дерева, висаджено нові декоративні кущі і дерева. Адже екологічна грамотність та екологічна культура є одним із пріоритетних напрямків виховної роботи у навчальному закладі.

В рамках місячника «За чисте довкілля» у коледжі було організовано та проведено фотовиставку «Збережемо природу разом!» де студенти у своїх роботах показали красу природи нашого краю, чарівність Карпат та негативні наслідки людської діяльності для екології, закликаючи бережно ставитись до природи, берегти її.
