Під час навчальної практики студенти групи ОТГ-31 разом з викладачами Пиринець Мар’яною Василівною та Русином Євгеном Олександровичем відвідали один з найбільших оздоровчих закладів «Квітка Полонини».
Загуменнова Маргарита Сергіївна провела цікаву та пізнавальну екскурсію, розповіла про організацію роботи на підприємстві, особливості обслуговування гостей різних категорій та алгоритми роботи в час пандемії. Студенти побачили базу санаторію, ознайомилися з основним лікувальним фактором - мінеральними водами, мали змогу зробити фото- та відео- матеріли.
Поїздка виявилась цікавою. Всі студенти залишились задоволеними.
Павліна Лукіта
Студентка групи ОТГ-31