Виступаючі відмітили високий рівень підготовки фахівців з туризму, четверо з яких отримали дипломи з відзнакою.
Ідуть, ідуть в юрбі випускники,
дорога їм встеляється квітками.
Сьогодні ці дівчата й юнаки
в життя ідуть незнаними стежками.
Зворушливі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності, фахівці з туризму присвятили адміністрації коледжу, куратору групи Пиринець Мар’яні Василівні, викладачам. Саме ці наставники упродовж тривалого часу ділилися своїм досвідом, виховували, допомагали й підтримували.
Ти нас повів закохано і сміло
в незнаний світ, чудесних повний чар.
В твоїх словах, що ми в серцях лишили,
пізнали ми любові й дружби жар.
Закони вод, вітрів, і хмар, і світла
одкрились нам у ті далекі дні.
З тобою наша молодість розквітла
і наших дум пориви огняні.
Як гарно нам в фантазії просторах
було блукать, все чарувало нас.
Звучав наш сміх в широких коридорах
під час перерв у той далекий час.
(В. Сосюра, «Учитель»)
Скільки щастя випромінюють очі батьків, але десь в глибині душі все ж таки затаїлась тривога, бо попереду ще стільки випробувань. А рідні переживають за кожного з вас. Від імені батьків із найкращими побажаннями виступила мати випускниці Глеба Тетяна Іванівна.