Річний звіт представила директорка коледжу ЗУІ Катерина Шовш, де окреслила основні напрямки роботи навчального закладу, його досягнення та плани на майбутнє. Крім того, керівниця звернула увагу на те, що ми бачимо плинність часу саме в такі моменти, коли вчорашні школярі, студенти стають випускниками та вже незабаром робитимуть свої перші кроки в дорослому житті.
З промовою до присутніх звернувся й Генеральний консул Угорщини у місті Берегово, Матяш Сіладі та Ільдіко Орос, президент ЗУІ, яка наголосила на тому, що випускники можуть пишатися собою, адже вдало здали екзаменти та, нарешті, отримали свій перший заслужений диплом.