Кожен студент відділення знає, що наприкінці вересня відзначається Всесвітній день туризму. Ми з нетерпінням очікуємо і заздалегідь готуємось до цього свята. У нашому навчальному закладі проводиться виставка стіннівок, виготовлених студентами І та ІІ курсів.
Попович В.І. та Павлишинець Н.Л. привітали присутніх та відзначили кращих студентів грамотами. Програма відпочинку була цікавою і насиченою. Майбутніх фахівців туристичної галузі ознайомили з особливостями проведення оздоровчих туристично-спортивних заходів. Тож, здавалося б, елементарні задачі – запалити багаття, зібрати в похід рюкзак, оперативно залізти до спального мішка – стали для першокурсників, більшість з яких робила це вперше, справжнім випробуванням. Водночас відбувалося формування їхніх практичних вмінь та навичок, професійних та особистісних компетенцій, проявлявся творчий потенціал.