Туризм — наша гордість і сила!

27 вересня 2021 року студенти  відділення  бухгалтерських та  туристичних  дисциплін разом із своїми кураторами, викладачами віділення Пиринець М.В.,  Русином Є.О., завідувачем відділення Павлишинець Н.Л., заступником директора з виховної роботи Попович В.І. відсвяткували День туризму на лоні природи.

Image
Image
Image
Кожен студент відділення знає, що наприкінці вересня відзначається Всесвітній день туризму. Ми з нетерпінням  очікуємо і заздалегідь готуємось до цього свята. У нашому навчальному закладі проводиться виставка  стіннівок,  виготовлених студентами І та ІІ курсів.
 Попович В.І. та Павлишинець Н.Л. привітали  присутніх та  відзначили кращих студентів грамотами. Програма відпочинку була цікавою і насиченою. Майбутніх  фахівців  туристичної галузі ознайомили  з особливостями проведення оздоровчих туристично-спортивних заходів. Тож, здавалося б, елементарні задачі –  запалити багаття, зібрати в похід рюкзак,  оперативно залізти до спального мішка  – стали для першокурсників, більшість з яких робила це вперше, справжнім випробуванням. Водночас відбувалося формування їхніх практичних вмінь та навичок, професійних та особистісних компетенцій, проявлявся творчий потенціал.
Image
Image
Image
Метою конкурсів, проведених під час відпочинку,  було згуртувати студентів,  сформувати туристичну спільноту, сприяти розвитку креативності, виховувати любов  до природи та рідного краю.
Цьогоріч святкування Дня туризму і для студентів, і для їхніх наставників видалось по-справжньому цікавим, насиченим, незабутнім.
 
Наталія Павлишинець,
Мар'яна Пиринець