Днями я, Шитікова Тетяна Володимирівна, зі студенткою групи ОТГ-41, Мошколою Яною відвідали еко-пікнік- екологічну ініціативу волонтерського руху Chysto.de по врятуванню Вільшанського водосховища. На березі зібралося близько 100 волонтерів з різних міст і областей України, які пліч-о-пліч працювали протягом 4 годин і змогли наповнити 2 повні ЗІЛи сміттям. А після активного прибирання нас чекало цікаве дозвілля: «брудні ігри», катання на човнах по водосховищу, смачний бограч, святковий торт та відвідування Теребле-Ріцької ГЕС, а наступного дня - похід на гору Малий Менчур.