
Трохи з історії відділення… Початком підготовки бухгалтерських працівників став наказ №1 від 2 січня 1946 року «Про організацію Мукачівського сільськогосподарського технікуму з відділенням рільництва, плодоовочівництва й виноградарства та 6-місячної школи для підготовки бухгалтерів і рахівників при Мукачівському сільськогосподарському технікумі». Уже з 10 січня 1946 року запрацювала перша група курсантів, а ще через місяць - друга, де навчались юнаки та дівчата з різних куточків Закарпаття, по 40 курсантів у групі. На стаціонарному відділенні перших бухгалтерів випустили у 1962 році. За 11 років першого існування на бухгалтерському відділенні було випущено 911 спеціалістів. З них 102 закінчили з відзнакою. Після 21-річної перерви друге життя бухгалтерське відділення розпочало в 1990 році. Щоб краще приймати туристів, які звідусіль приїжджають у наш край, у 2006 році в коледжі відкрито туристичне відділення. Перші дипломи були вручені випускникам туристичного відділення 10 березня 2010 року. У 2014 році відділення туризму об’єдналося з бухгалтерським, отримало назву і відтоді функціонує як відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін. На даний час навчання проводять досвідчені, кваліфіковані викладачі, серед яких 4 кандидати економічних наук, 6 викладачів вищої категорії, 3 викладачі-методисти, 2 викладачі спеціалісти І категорії.

Привітати ювілярів прийшли поважні гості, серед яких Станіслав Ніколаєнко – ректор НУБіП України, академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор; Василь Шинкарук – проректор з науково-педагогічної роботи, доктор філологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, Оксана Барановська – вчений секретар НУБіП України, кандидат економічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України; директори відокремлених структурних підрозділів НУБіП України та навчальних закладів Західного регіону, представники районної та обласної ради, ветерани та випускники. Дорогих гостей зустрічали хлібом-сіллю викладачі та студенти коледжу.

До початку урочистостей з нагоди ювілею гості оглянули матеріально-технічну базу коледжу, відвідати ветеринарну клініку, навчально-дослідне поле, а також кабінети та лабораторії нашого відділення, зокрема лабораторію «Навчальна бухгалтерія», кабінет географії, музей гірських порід та інші і залишились під хорошими враженнями від побаченого, адже вони мали змогу порівняти пророблену роботу викладачами та студентами відділення за останні роки.

