Днями в нашому навчальному закладі було організоване прибирання території, закріпленої за групами. Спільними зусиллями студенти відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін зібралися задля спільної мети – зробити територію навколо навчального корпусу та гуртожитку місцем для духовного відпочинку як студентів, так і викладацького складу.
Студенти-активісти відгукнулися на пропозицію зробити виділене для цього місце чистим. Прибирання тривало кілька годин. За цей час студенти вигрібали листя, підмітали подвір’я, носили сміття, проводили обрізку кущів. Всі працювали завзято і дружньо, адже, так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю. Саме так ми можемо продемонструвати, що коледж – наш спільний дім і ми всі повинні докладати зусиль, щоб він був чистим та затишним!