« Я візьму той рушник…»

Мама, Мамуся, Мамочка, Матіночка, Матусенька, Ненька, Ненечка........ – найніжніші, найтепліші, наймиліші слова, які  вимовляє кожна людина у своєму житті. В усі часи  всі народи з мамою пов’язували найдорожче, возвеличували її, як найбільшу святиню. Мама — корінь життя, берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше.

Image

Напевно немає любові сильнішої від материнської, немає ніжності ніжнішої від ласки і клопотів материнських, немає тривоги тривожнішої від безсонних ночей і незімкнутих очей материнських. Людство існує тільки тому, що існує материнська любов. Немає нічого святішого і безкорисливішого, ніж любов матері.

У останній місяць весни, а саме, у другу неділю травня,  Україна відзначає надзвичайно світле свято – День матері.

З нагоди цього свята студентами  групи БО-12 та її куратором Готько Н.М. було проведено виховне онлайн-заняття  на тему: «Я візьму той рушник».  

Image
У цей важкий для України та її народу час, кожна мати на колінах  перед Всевишнім молиться за своїх і чужих дітей, за всіх наших захисників, за мир у своїй країні. Материнська молитва має особливу силу та  є наймогутнішім  оберегом  для дітей.
Image
Стоїть на землі Мати - вища і святіша від усіх богинь. Стоїть Мати і молиться за народ, за своїх і чужих синів і дочок. За нас із вами
Image
Image
Наталія Готько