Мама, Мамуся, Мамочка, Матіночка, Матусенька, Ненька, Ненечка........ – найніжніші, найтепліші, наймиліші слова, які вимовляє кожна людина у своєму житті. В усі часи всі народи з мамою пов’язували найдорожче, возвеличували її, як найбільшу святиню. Мама — корінь життя, берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше

Напевно немає любові сильнішої від материнської, немає ніжності ніжнішої від ласки і клопотів материнських, немає тривоги тривожнішої від безсонних ночей і незімкнутих очей материнських. Людство існує тільки тому, що існує материнська любов. Немає нічого святішого і безкорисливішого, ніж любов матері.
У останній місяць весни, а саме, у другу неділю травня, Україна відзначає надзвичайно світле свято – День матері.
З нагоди цього свята студентами групи БО-12 та її куратором Готько Н.М. було проведено виховне онлайн-заняття на тему: «Я візьму той рушник»

У цей важкий для України та її народу час, кожна мати на колінах перед Всевишнім молиться за своїх і чужих дітей, за всіх наших захисників, за мир у своїй країні. Материнська молитва має особливу силу та є наймогутнішім оберегом для дітей

Стоїть на землі Мати - вища і святіша від усіх богинь. Стоїть Мати і молиться за народ, за своїх і чужих синів і дочок. За нас із вами


Наталія Готько