Днями весь світ відзначав День туризму. Туризм – це не тільки розваги, як здається на перший погляд. Це і освіта, пізнання культури, історії регіонів, толерантність і єдність. Це економіка суміжних галузей, в першу чергу різноманітних у сфері послуг. Він не існує самостійно, окремо від людей – це в першу чергу люди.
За ініціативи відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін, у нашому коледжі це свято відзначають щороку. Традиційно з величезним позитивом студенти спеціальності «Туризм» разом з кураторами та викладачами відділення святкували на лоні природи. Але війна внесла свої корективи і свято набуло іншого значення. Цікаві конкурси, естафети, веселощі відійшли на задній план. З’явилась нова ідея – благодійна допомога для ЗСУ.