Комісія оцінила здатність студентів розуміти ідею, сутність, деталі і структуру тексту; визначати головні думки і конкретну інформацію; робити припущення про ідеї та ставлення; володіння лексичним матеріалом; структура відповіді, відповідність письмового висловлення заданому формату, логічність і послідовність викладу; точність та доречність використання мовних засобів; здатність студента продукувати розбірливі висловлювання; спілкування; здатність студента брати активну участь у бесіді, обмін репліками.
Студенти показали хороші результати. Члени комісії були задоволені високою якістю відповідей та відмітили успіхи студентів Шелухіної Ольги, Гей Олівії, Ростоки Євгенії, Галько Дарини, Пуги Вадима, Цап Діани та Пиринець Каріни.
Бажаємо їм добре підготуватись до наступного комплексного фахового екзамену.
Наталія Павлишинець,
завідувачка відділення