Щур І.Ф. та Павлишинець Н.Л. привітали присутніх та побажалаи безліч приємних вражень від змістовного відпочинку.
Приємно, що з кожним роком відзначення Дня туриста відбувається у коледжі на більш професійному рівні. Такі результати досягаються завдяки щоденній, клопіткій праці як викладачів, так і студентів. А щоб свято не повторювалося, то кожного року готують нові конкурси, естафети, вносять різнобарв’я у вже сталі та традиційні заходи. Програма цьогорічного святкування вражала цікавими конкурсами юних туристів та їх уболівальників, в яких взяти участь мали змогу всі бажаючі і тим самим показати свої фізичні та інтелектуальні здібності. Майбутніх фахівців туристичної галузі ознайомили з особливостями проведення оздоровчих туристично-спортивних заходів. Тож, здавалося б, елементарні задачі – запалити багаття, зібрати в похід рюкзак, оперативно залізти до спального мішка – стали для першокурсників, більшість з яких робила це вперше, справжнім випробуванням. Водночас відбувалося формування їхніх практичних вмінь та навичок, професійних та особистісних компетенцій, проявлявся творчий потенціал.