Студенти відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» ІІІ курсу групи ФК-31 денної форми навчання та групи ФК-21ЗВ заочної форми навчання успішно склали комплексний державний екзамен за фахом.
Іспит розпочався в запланований час та у відповідності із затвердженим розкладом проведення державних екзаменів у коледжі.
З вітальним словом до учасників заходу звернулась голова комісії Гаврилюк Наталія Дмитрівна, яка побажала студетам успішного складання іспиту, а комісії плідної роботи.

До складання екзамену приступили 20 студентівденної форми та 10 студентів заочної форми навчання, яким було надано доступ до екзаменаційних білетів у вигляді 10 тестових питань різної складності, одного теоретичного питання та двох практичних завдань.



Процес здачі іспиту відбувся на належному рівні, що було відзначено членами екзаменаційної комісії. Студенти повною мірою показали набуті у процесі навчання знання та успішно здали екзамен. Комісією обговорено оцінки та доведено до студентів.





Кращих студентів – Яну Лященко та Мирослава Гарапка відзначено грамотами за активну участь у гуртковій роботі.


Бажаємо студентам успіху в подальшому навчанні та досягненні цілей!
Наталія Павлишинець,
завідувачка відділення бухгалтерських
та туристичних дисциплін