Куратор наголосила студентам на важливості та необхідності таких заходів. Адже Герої віддали найцінніше – власне життя за наше з вами мирне небо. «Не вистачить слів, щоб втішити родини загиблих, не можна осягнути всього того, що переживають вони зараз. Війна забирає найкращих, земля здригається від вибухів на полі бою, а наші серця вкотре стискаються болем від звістки про втрати земляків….»
Далі студенти разом з куратором попрямували до міської Ратуші біля якої встановлені стели у пам'ять про загиблих мукачівців – запалили лампадки, поклали квіти та вшанували пам'ять загиблих мовчанням.