Під час зустрічі студенти та викладачі тепло подякували воїнам-патріотам за їх героїчний подвиг за нашу Країну, побажали кожному здоров`я, надії і віри на краще майбутнє.
Проникаючись кожною розповідю стає зрозуміло, що кожна мить нашого життя - безцінна і ми повинні бути вдячними за це нашим героям, які щосекунди мужньо боронять нас ціною власного життя.
Перемога тільки в наших руках і кожен повинен про це пам’ятати, бо Перемога – це не лише витіснення темряви, але і світло, яке веде до нових можливостей та досягнень. Тож станьмо всі разом цим світлом!
Низький уклін нашим захисникам та захисницям, які захищають рідну землю!
Ви – наші герої !
Ви – гордість українського народу!
Слава ВАМ!
Слава Україні!
Еліна Демченко,
студентка групи БО-12