Одним із аспектів роботи навчального закладу є виховання студентів. Тому і цього разу уроки взаємодопомоги дали свої плідні результати.

Студенти відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін груп БО-32 та БО-33 разом з викладачами Н.Л.Павлишинець, І.Ф.Пацкан, Н.М.Готько виявили бажання долучитися до очищення вже зібраного урожаю кукурудзи, яка є важливою кормовою культурою для тварин і птиці навчальної ветеринарної клініки навчального закладу.



Робота принесла велике моральне задоволення і позитивний настрій. Адже усвідомлення своєї причетності до корисної справи – це запорука успішності і виховання любові до праці і землі сьогодні і у майбутньому.
Наталія Готько
Наталія Павлишинець