Днями в нашому навчальному закладі було організоване прибирання території, закріпленої за групами. Спільними зусиллями студенти відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін зібралися задля спільної мети – зробити територію навколо навчального корпусу та гуртожитку місцем для духовного відпочинку як студентів, так і викладацького складу.


Студенти-активісти відгукнулися на пропозицію зробити виділене для цього місце чистим. Прибирання тривало кілька годин. За цей час студенти вигрібали листя, підмітали подвір’я, носили сміття, завантажили листя на причіп. Захід став для студентів однією із чудових нагод поспілкуватися у дружній атмосфері спільної праці.
Наталія Павлишинець
Наталія Готько

