20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, перших героїв російсько-української війни. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє.
Ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність. Однак, він є також трагічною сторінкою в історії України, коли мирні протести на Майдані перетворилися на кровопролитну боротьбу за майбутнє країни.
Саме в цей день студенти групи ОТГ-21 та БО-12 разом з куратором Наталією Павлишинець та Наталією Готра відвідали музей на честь захисників України, створений в КЗ "Мукачівський Професійний Аграрний Ліцей імені Михайла Данканича" .