Ведучі заходу привітали випускників зі святом, якого немає в жодному календарі, святом, що лежить на межі дитинства та дорослого життя.
Навчання в коледжі – невелика відстань в житті людини, але яка вона об'ємна! Незчулись, як за плечима залишилося дитинство, а на видноколі замайоріла юність. Новим змістом наповнились слова: дружба, вірність, совість, честь, любов…
Залишився позаду казково – незвіданий світ пізнання. Попереду самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче залишати такі рідні місця, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів.
Подія, яка зібрала нас всіх, спонукає до теплих слів, щедрих зізнань, душевних спогадів. Привітав випускників директор коледжу Юрій Садварі, побажав їм миру, міцного здоров’я, повсякденних успіхів, невичерпної енергії, реалізації всіх задумів і планів, бути успішними на життєвому шляху.