Днями у коледжі відбулася загальна толока до якої долучилися викладачі, працівники і студенти нашого навчального закладу. Спільними зусиллями наведений лад на всій території коледжу: в дворі навчального корпусу, прилеглих до гуртожитків територіях, ветеринарній клініці, дослідно-демонстраційному полі.


Зібрано і вивезено опале листя, прибрано сміття на закріплених за відділеннями територіях, проведена весняна посадка нових видів кущів і дерев, які вже незабаром будуть радувати око студентів, працівників і гостей коледжу.

Окремо, хочеться виділити працю студентів і викладачів агрономічного відділення на колекційно-дослідній ділянці, де було упорядковано сад і видоградник, геодезичний полігон, студентам наочно продемонстровано і залучено їх до ґрунту до посіву ярих зернових.
