Завершальним етапом, стала захоплююча екскурсія випускників по м. Київ, яку організував гуманітарно-педагогічний факультет на чолі з Інною Савицькою.
Загалом до університету завітало понад 90 випускників коледжів – майбутніх ветеринарів, електриків, механіків, економістів, айтішників, екологів.
Окрема подяка за організацію – Богдану Дубасу, Олександру Сливі, Руслану Кононенку, Олексію Мельнику.
Спільна профорієнтаційна робота – шлях до успішної вступної компанії!
Олександр САНЧЕНКО,
начальник відділу регіонального розвиткукоординації діяльності ВСП,
дистанційноосвіти та заочного навчання
Наталія Павлишинець,
завідувачка відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін