Свідомий вибір професії – запорука успіху

21 травня 2024 року для знайомства з університетом на запрошення ректора Станіслава Ніколаєнка та за ініціативи Світлани Пилипишин, Бориса Павлюка та Юрія Садварі – директорів фахових коледжів університету завітали цьогорічні випускники Бережанського, Заліщицького та Мукачівського фахових коледжів.
Випускники вже зробили свідомий вибір коли вступали до коледжу, а тепер переконавшись у правильності вибору професії прийняли рішення продовжити навчання в НУБіП України.
Відділом регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти і заочного навчання було розроблено цікаву програму. Зокрема, за підтримки проректорів Вадима Ткачука, Оксани Тонхи та Валерія Іщенка було організовано трансфер гостей із залізничного вокзалу, створенні прекрасні умови перебування в університеті та смачне харчування.
Розпочала знайомство з гостями університетська студентська організація в своєму IQ просторі. Захопливі конкурси та квести, знайомство між студентами та цікава екскурсійна програма, а це лише початок!
Image
Image
Офіційну презентацію розпочала проректор Оксана Тонха, яка презентували університет, розповіла про переваги навчання.
З особливостями вступної компанії 2024 ознайомив Олексій Соломка, який наголосив на необхідності подачі результатів НМТ при вступі після коледжу. Роботу кафедри військової підготовки презентував Ігор Радіонов, заступник начальника навчального відділу університету з підготовки офіцерів запасу, а студентську організацію рекламувала невгамовна Софія Вернидуб. Захопила гостей неперевершена концертна програма, яку презентували Ірина Майданюк та Роман Рудий разом із кафедрою культурології, а «Карі очі» у виконанні Гуань Чжень Ян викликала справжні овації гостей.
   
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Завершальним етапом, стала захоплююча екскурсія випускників по м. Київ, яку організував гуманітарно-педагогічний факультет на чолі з Інною Савицькою.
Загалом до університету завітало понад 90 випускників коледжів – майбутніх ветеринарів, електриків, механіків, економістів, айтішників, екологів.
Окрема подяка за організацію – Богдану Дубасу, Олександру Сливі, Руслану Кононенку, Олексію Мельнику.
Спільна профорієнтаційна робота – шлях до успішної вступної компанії!
 
 
Олександр САНЧЕНКО,
начальник відділу регіонального розвиткукоординації діяльності ВСП,
 дистанційноосвіти та заочного навчання
Наталія Павлишинець,
 завідувачка відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін