У цей день хочемо побажати увійти в новий навчальний рік з креативними ідеями, гарним настроєм і добрим здоров’ям, великим прагненням до спільного успіху і професійного розвитку. Нехай новий 2024-2025 навчальний рік буде легким, плідним, де кожен з нас зможе реалізувати всі свої плани.
Бажаємо першокурсникам відкрити нові горизонти пізнання, набути практичні навички і знання, адже сьогодні це наша зброя і сила, яка дає впевненість у завтрашньому дні і веде нас до Перемоги.
Віримо і наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!
Наталія ПАВЛИШИНЕЦЬ,
завідувачка відділення
бухгалтерських та туристичних дисциплін