На відділенні бухгалтерських та туристичних дисциплін проходить зимова заліково-екзаменаційна сесія.

Відповідно до складеного розкладу екзаменів успішно розпочато сесію для студентів випускної групи ОТГ-41 спеціальності «Туризм». Всі студенти групи в повному обсязі виконали навчальний план та допущені до здачі заліково-екзаменаційної сесії.

Студенти демонструють свої знання, вміння та навички із фахових дисциплін.

Бажаємо студентам успішно скласти іспити, адже попереду на них чекає проходження виробничої професійної практика та складання державних іспитів.
Наталія Павлишинець