Виробнича практика – важлива складова професійної підготовки майбутніх фахівців з туризму

Практична підготовка – невід’ємна, надзвичайно важлива складова професійної підготовки фахівців з туризму, враховуючи потужну практико-орієнтовану спрямованість майбутньої професії.

Image

Студенти 4 курсу спеціальності «Туризм» відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін проходять виробничу професійну практику на підприємствах сфери туризму, а саме: готелі, мотелі, санаторії, туристські та спортивні бази, туристичні агентства, туристичні оператори та інші.

Image

Студенти впродовж 5 тижнів проходження практики знайомляться з усіма складовими діяльності підприємства, беруть участь у комунікації з клієнтами, допомагають просувати туристичний продукт. Студенти також знайомляться з функціональними обов'язками працівників туристичного або готельного підприємства, їх функціями, правами та обов'язками.

Image
Image

Як майбутні фахівці в галузі туризму студенти набувають нового, важливого досвіду завдяки спілкуванню з провідними менеджерами туристичних та готельних підприємств.

Image
Під час проходження практики студенти готують звіти про практику.
Бажаємо успішного завершення практики та захисту звітів-щоденників нашим випускникам!
 
Викладач туристичних дисциплін
Євгеній Русин