Насамкінець викладачка економічних дисциплін Наталія Готько подякувала доповідаючим за змістовні доповіді, а всім присутнім – за участь, висловила сподівання, що такий формат спілкування в контексті економічних проблем сучасності варто продовжити.
Любов Микуланинець, викладачка економічних дисциплін, подякувала всім учасникам за енергію, експертність та конструктивний діалог.
Загалом робота круглого столу була цікавою, успішною і плідною. За підсумками роботи учасники дискусії зазначили, що найважливіше – це забезпечення сталості і безперервності обізнаності студентської молоді з економічними викликами та загрозами, які стоять перед сучасним суспільством.