Днями в стінах Мукачівського державного університету відбулася завершальна зустріч у рамках ініціативи «Сучасний туризм — екологічний туризм». У заході взяли участь здобувачі освіти ІІ курсу спеціальності 242 «Туризм і рекреація» разом із викладачками Наталією Готра та Наталією Павлишинець.
Під час зустрічі учасники обговорили ідеї, як щоденна робота в сфері гостинності може стати більш дружньою до довкілля. Йшлося про заохочення гостей економити воду, зменшення використання одноразових засобів, участь у спільних екоініціативах, а також про те, як важливо, щоб персонал бачив реальний вплив своїх дій на навколишнє середовище.