Днями відбулися звітно-виборчі збори Студентського сенату відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін. Розпочала збори завідувачка відділення Наталія Павлишинець, яка привітала студентів, подякувала їм за активну участь у житті відділення та наголосила на важливості студентського самоврядування як невід’ємної складової розвитку молодіжної ініціативи, лідерських якостей та відповідальності.

У рамках конференції було заслухано звіт про діяльність сенату за 2024–2025 навчальний рік. Звіт представила Андріана Сабов — студентка групи БО-32, яка проінформувала присутніх про ключові ініціативи, досягнення та реалізовані заходи впродовж минулого навчального року.

Після заслуханого звіту відбулося обрання нового складу керівництва Студентського сенату відділення. За результатами голосування: головою Студентського сенату відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін обрано Андріану Сабов (група БО-32), заступником — Вікторію Дзямко (група ОТГ-31), секретарем — Олександру Болдижар (група ОТГ-21).

