Про особливості вступної кампанії та правила прийому майбутніх студентів детально поінформував секретар приймальної комісії Ілля-Олександр Застулка.
Після цього абітурієнти, яких зацікавили спеціальності економічного та туристичного профілю, вирушили до відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін. Екскурсію для гостей провела завідувачка відділення Наталія Павлишинець, яка розповіла про актуальність професій бухгалтера, фінансиста та фахівця з туризму, підкресливши важливість практичної підготовки та можливості здобуття реальних професійних навичок під час навчання.